Nahoru

Vyjádření našich zákazníků

"Chtěl bych poděkovat firmě Veratec s.r.o. za profesionální přístup při tvorbě 3D prohlídky našeho podniku. Její práce vyvolala velice pozitivní ohlasy u našich hostů. Doporučuji!"

"Společnost Veratec dodala požadovaná 3D panoramata v profesionální kvalitě a v domluveném čase. Oceňuji rovněž vstřícnou komunikaci a komplexní poradenství nejen ohledně realizace samotného focení interiéru, ale též ohledně následného hostingu."

"Díky společnosti Veratec s.r.o. náš mailový server funguje bezchybně a spolehlivě. Pravidelný, profesionální a mnohdy on-line servis je pro naši společnost velmi důležitý."

"Společnost Veratec s.r.o. poskytovala služby v potřebné kvalitě a termínech. Na požadavky z mojí strany reagovala vždy ochotně a flexibilně jim přizpůsobovala finální řešení. Oceňuji kreativitu a aktivní přístup společnosti při řešení zakázky."

"Musím říci, že poté, co jsem se rok snažil marně získat jednodušší výsledky z běžné a mnou draze zaplacené technické podpory, je pro mne zkušenost s Vámi opravdu příjemným překvapením."

"Chtěl bych poslat pozitivní zpětnou vazbu na pana Přibyla, který u nás ve firmě dělal školení. Vyřešilo se mnoho problému a bylo opravdu užitečné. Ještě jednou děkuji za vyslání dobrého lektora k nám do firmy."

„Chtěl bych poděkovat společnosti Veratec s.r.o. za skvěle odvedenou práci. Byli jsme v časové tísni, protože jsme prezentovali naše řešení na konferenci MUM Mikrotik ve Varšavě a vytvoření video návodů jsme zadali jen pár týdnů před konferencí. Přesto nám ale Veratec s.r.o. dodala velmi kvalitní výstup a hlavně včas."