Nahoru

Naše práce: video návody pro MikroBill

MikroBill logo
Rádi bychom se s Vámi podělili o výsledky naší práce pro nového referenčního zákazníka, MikroBill.cz

Společnost Veratec právě dokončila práci na projektu MikroBill, v rámci kterého vytvořila celkem 10 video návodů v českém i anglickém jazyce na míru dle zadání zákazníka. Všechny video návody v tomto projektu jsme opatřili mluveným slovem, což jim značně přidává na srozumitelnosti a rychlosti pochopení pro koncové uživatele. Dříve jsme zpracovávali převážně videa s popisky, které nebyly jakkoliv hlasově komentované. V tomto případě jsme ale dle požadavků zákazníka doplnili jak české, tak i anglické videa o mluvené slovo a video návody tím posunuli znatelně výš.

V celkové délce přesahujících 40 minut videa naleznete video návody o obsluze systému MikroBill, který je určen internet poskytovatelům. Jedná se tak o vysoce specializované video návody, které zákazníkům vysvětlují práci v systému. Ukazují nejen generování faktur, práci v systému, ale i pohled do nastavení routerů a kontrolu zapisovaného nastavení v dalším systému. Všechny video návody jsou natočeny v širokoúhlém HD rozlišení 1280 x 720 pixelů a ozvučeny profesionální nahrávací technikou. Do českých video návodů propůjčil svůj hlas Michal Andera (byznyspark.cz).

Zpracování celého projektu nám trvalo méně než 20 dnů včetně zadání, konzultací, tvorby video návodů, titulků, nahrávání hlasových komentářů, střihání až po finální publikování zákazníkovi.

Jednatel společnosti NeoMax CZ, Alexander Višňakov, která za projektem MikroBill stojí, si práci společnosti Veratec pochvaloval:

„Chtěl bych poděkovat Lukášovi Přibylovi a jeho kolegům za skvěle odvedenou práci. Byli jsme v časové tísni, protože jsme prezentovali naše řešení na konferenci MUM Mikrotik ve Varšavě a vytvoření video návodů jsme zadali jen pár týdnů před konferencí. Přesto nám ale Veratec s.r.o. dodala velmi kvalitní výstup a hlavně včas.“

Ukázka finálního video návodu pro MikroBill:

Odkaz na MikroBill:   www.mikrobill.cz

Pokud máte zájem o vytvoření profesionálního video návodu na míru, kontaktujte nás na info@veratec.cz.

Tags: