Nahoru

Alfresco video návody

Alfresco video návody
Alfresco video návody
Základní uživatel - obsah
Základní uživatel - obsah
Projektový manažer - obsah
Projektový manažer - obsah
Power user - připravujeme
Power user - připravujeme
Administrátor - připravujeme
Administrátor - připravujeme
DALŠÍ OBRÁZKY
  • Alfresco video návody
  • Základní uživatel - obsah
  • Projektový manažer - obsah
  • Power user - připravujeme
  • Administrátor - připravujeme

Ucelené vzdělávací materiály pro Vaše Alfresco

Komentovaný set video návodů v českém jazyce Vaše uživatele seznámí s prostředím a základními úkony v systému Alfresco. Video návody jsou rozděleny na několik úrovní uživatelských znalostí, od základů, přes pokročilé nastavení, až po administraci, či customizaci systému.

Ve výběru CMS systému pro naši společnost zvítězil díky svým specifickým výhodám a možnostem úprav, ECM systém Alfresco. Tisíce výhod, příjemné uživatelské prostředí, otevřená platforma a jedinečná možnost vlastních úprav systému nás k jeho zavedení přesvědčila. Avšak kompletní absence nejen uživatelských, ale i administrátorských návodů či postupů, podstatnou část zmíněných benefitů eliminovala.

Mnoho společností by absence školících materiálů a dokumentací v rámci zavádění nových systémů výrazně ovlivnila. A tak právě proto jsme se rozhodli tuto mezeru u systému Alfresco vyplnit a vytvořit tak ucelené vzdělávací materiály ve formě video návodů, eLearningu a školení.

Profesionálně didakticky zpracované sety video návodů k Vašemu Alfrescu Vám zefektivní nasazení CMS systému a zajistí jednoduché a rychlé vzdělání všech úrovní uživatelů které máte kdykoliv k dispozici.

Podrobnější informace o znalostním rozdělení Alfresco návodů naleznete v následujícím letáku, kde jsou popsané úkony, které se v jednotlivých úrovních vysvětlují. Alfresco návody - leták

V případě zájmu o Alfresco video návody, eLearning či konzultace k ECM Alfresco nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář, nebo na emailu info@veratec.cz.